При замовленні послуг вказавши кодове слово "сайт"
отримайте знижку 5 %

Навчання в Польщі

На сьогоднішній день, вища освіта в Польщі для українських студентів стала однією із найпривабливіших пропозицій на ринку освіти в Європі. Доступні ціни та географічна близькість Польщі приваблює тисячі українських студентів кожного року. А чисельність наших студентів, котрі навчаються у польських університетах, не втрачає тенденції до росту. Причиною для цього є не малий перелік переваг які отримує студент навчаючись в Польщі. Найвагоміші серед таких переваг це:

  • Навчання нарівні бакалавр лише 3 роки.
  • Можливість вступити на магістратуру з українським дипломом бакалавра.
  • Європейський диплом.
  • Легка для вивчення мова.
  • Вартість навчання від 800 євро в рік.
  • Легальна робота під час навчання.
  • Та багато інших.

Центр іноземних мов “ IQ-центр ” є офіційним регіональним представництвом освітнього проекту “Edu-Solution”, який створений з ціллю реалізовувати комплексний супровід українських абітурієнтів на шляху до вступу в вузи Польщі. Проект успішно запущено у 2013 році, а сотні учасників проекту отримали якісну допомогу під час вступу і впевнено здобувають освіту у польських ВНЗ. “Edu-Solution” офіційно співпрацює з рядом найпопулярніших державних та приватних ВНЗ Польщі, а також допомагає із вступом у будь який університет Польщі. З переліком вузів та сертифікатами проекту “Edu-Solution” можна ознайомитись на сторінці наших партнерів – сторінка «Університети»

Завдяки тісній та надійній співпраці центру іноземних мов “IQ-центр” з освітнім проектом “Edu-Solution”, абітурієнти нашого міста та області мають можливість отримати кваліфіковану допомогу із питань вступу, а також подати власні документи на вступ в місті Тернопіль.

Запрошуємо Всіх зацікавлених навчанням в Польщі ознайомитись із деталями, правилами вступу, перевагами та вичерпною інформацію на тему освіти в Польщі на сторінці наших партнерів

Освітній проект “Edu-Solution”

або зателефонуйте для отримання детальної консультації:

+38 067 354 74 84

+38 050 494 54 54

Картинка до статті Тернопіль