При замовленні послуг вказавши кодове слово "сайт"
отримайте знижку 5 %

Курси німецької мови

Germany

За рахунок рівня розвитку Німеччини і Австрії німецька мова набирає популярності і в Україні. Велика кількість представництв великих компаній, іноземні інвестиції та співпраця країн породжують великий попит на фахівців із знанням німецької мови.

З кожним роком студенти нашої країни все більше відкривають для себе можливість здобути вищу освіту в провідних вузах Німеччини.

Тому наш центр запрошує вас на вивчення Німецької мови. Цей Курс підходить для людей різного віку із різним рівнем знань німецької мови.

    Пропонуємо:

  • групові.
  • індивідуальні заняття.
  • міні групи (2-є людей).

Інтенсивний курс дає максимальне навантаження і дозволяє студенту повністю зануритися в мовне середовище. Студент може опанувати високий рівень всього за 6 місяців.Завдяки невеликій кількості студентів в міні-групі, у викладача є можливість індивідуально підійти до кожного студента. При цьому зберігаються переваги вивчення мови в групі: спілкування в групі і з викладачем сприяє більш швидкому освоєнню розмовних навичок.

Важлива інформація:

Всім, у кого немає можливості вивчати мову в будні дні, наш центр пропонує курси німецької мови, які проводяться у вихідні дні у зручний для вас час. У вихідні дні відсутній фактор втоми і навчальний матеріал засвоюватися більш легко.